\

NOWOŚĆ! WAFLE RYŻOWE MARKI BRITTA

Maj 2015 roku to czas kiedy na rynku pojawiają się nowości w ofercie marki Britta. Są nimi wafle ryżowe w trzech smakach: wafle ryżowe naturalne, wafle ryżowe z solą morską oraz wafle ryżowe ze słonecznikiem. Każde opakowanie to porcja 14 chrupiących wafli. Te bogate w błonnik przekąski są jednocześnie niskokalorycznym posiłkiem idealnym dla osób dbających o sylwetkę. 

 

 

Czy pamiętasz, kiedy w Polsce pojawił się ryż pakowany w torebki? To było w 1992 roku! Można powiedzieć, że w naszym kraju ten produkt jest już pełnoletni…

Od wprowadzenia tego praktycznego rozwiązania zaczęła się historia marki Britta w Polsce. Początkowo ryż w torebkach sprzedawany był na licencji niemieckiej, aby w końcu stać się naszym własnym znakiem towarowym – firmy Sawex Foods Sp. z o.o.

Od 1989 roku zajmujemy się handlem produktami spożywczymi. Misją naszej firmy jest ciągły rozwój, który umożliwia nam podążanie za potrzebami klientów i sprostanie ich ciągle rosnącym wymaganiom. Współpracujemy z najlepszymi producentami i konfekcjonerami produktów suchych zarówno na rynku polskim,, jak i międzynarodowym, dzięki czemu nasze portfolio obok różnych gatunków ryżu obejmuje  również wyśmienite płatki śniadaniowe, kasze i nasiona strączkowe.

W 2004 roku uruchomiliśmy nowoczesny Zakład Produkcyjny w Kościerzynie. Posiadamy certyfikowany Międzynarodowy Standard Żywności IFS.

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są z najlepszych gatunków ryżu, płatków, kasz i nasion strączkowych, a ich smak jest dostosowany do polskich upodobań smakowych.